O nas

_TOM6228

Co nas wyróżnia

TECHNOLOGIA. Nie musisz ustalać z nami godziny przyjazdu i odbioru kluczy. Nowoczesny system paneli kodowych zapewni Ci komfort meldowania się i wymeldowania. Komfort oznacza prywatność. Nie musisz dostosowywać się do godzin funkcjonowania naszej firmy.

ELEGANCJA I CZYSTOŚĆ. Wnętrza urządzone są ze smakiem, a nasi pracownicy z powodzeniem dbają o utrzymanie ich w czystości.

LUDZIE. Stawiamy na własnych sprawdzonych współpracowników. Ludzi, którym ufamy i z którymi związani jesteśmy na stałe, ponieważ razem tworzymy małą rodzinę wspólnie pracującą na sukces.

Dlaczego my

Rozwój technologiczny sprawił, że ludzie podczas swoich wyjazdów coraz częściej korzystają z alternatyw dla pokoi hotelowych. Jedną z najpopularniejszych form takiego rozwiązania to apartamenty na doby, które pozwalają na uzyskanie większego komfortu, prywatności i zapewniają wybór lokalizacji. Aktualnie, jednym z najlepiej rozwiniętych miejsc w Polsce, jeśli chodzi o wynajem apartamentów jest Poznań, który oferuje bogaty wybór obiektów, zarówno jeśli chodzi nam o stare miasto, centrum Poznania czy jego obrzeża.

Home2

Apartament do wynajęcia na doby - wady i zalety

Główną zaletą apartamentów, które możemy wynająć jest przede wszystkim wyższy komfort i poczucie prywatności. Wybierając takie rozwiązanie, mamy możliwość otrzymania całego obiektu, często w niższej cenie niż pokój hotelowy. Wybór apartamentu to dobre rozwiązanie dla osób, które cenią sobie samodzielność i stawiają na niezależność. Apartamenty często pozbawione są obsługi, przez co wszystko jest w naszych rękach.
Przewagą tego typu obiektów jest fakt, że ich lokalizacja jest zróżnicowana. Podczas poszukiwania odpowiedniego miejsca możemy natrafić na obiekty, które znajdują się w Poznań centrum, jak i w grę może wchodzić stary rynek.

Dla kogo dedykowane są apartamenty do wynajęcia?

Niezależnie czy myślimy o wypoczynku z rodziną lub znajomymi, czy musimy odbyć podróż służbową wybór tego rozwiązania to dobra decyzja. Ceny apartamentów są konkurencyjne względem hoteli, a zróżnicowanie oferty sprawia, że możemy odwiedzić klimatyczne i wyjątkowe miejsca.
Nasza oferta dedykowana jest zarówno dla rodzin, jak i klientów biznesowych, którzy planują odwiedzić Poznań i spędzić tu swój czas.
Bogata oferta sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni apartament dla siebie. Nasze apartamenty to dobre rozwiązanie zarówno dla osób młodszych jak i starszych, a różne lokalizacje obiektów sprawiają, że jesteśmy dobrym wyborem dla turystów jak i przedsiębiorców.

E-apartamenty Poznań - kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Nasza firma od lat zajmuje się wynajmowaniem obiektów na doby. Umożliwiamy prosty i szybki proces rezerwacji, który odbywa się za pomocą naszej strony internetowej. W swojej ofercie posiadamy 13 apartamentów znajdujących się w różnych lokalizacjach Poznania, a nasze propozycje różnią się metrażem, udogodnieniami i ceną. Wśród konkurencji wyróżnia nas profesjonalizm i gotowość do działania. Jesteśmy firmą nastawioną na dobro klienta i bierzemy aktywny udział w życiu Poznania. Nasze apartamenty cieszą się ogromną popularnością, kiedy mają miejsce Międzynarodowe Targi Poznańskie.