O nas

_TOM6228

Co nas wyróżnia

TECHNOLOGIA. Nie musisz ustalać z nami godziny przyjazdu i odbioru kluczy. Nowoczesny system paneli kodowych zapewni Ci komfort meldowania się i wymeldowania. Komfort oznacza prywatność. Nie musisz dostosowywać się do godzin funkcjonowania naszej firmy.

ELEGANCJA I CZYSTOŚĆ. Wnętrza urządzone są ze smakiem, a nasi pracownicy z powodzeniem dbają o utrzymanie ich w czystości.

LUDZIE. Stawiamy na własnych sprawdzonych współpracowników. Ludzi, którym ufamy i z którymi związani jesteśmy na stałe, ponieważ razem tworzymy małą rodzinę wspólnie pracującą na sukces.

Dlaczego my

Wybierając E-Apartamenty Poznań wybierasz nowoczesność, elastyczność i troskę. Stawiamy na slow life, skupiamy się na relacjach i pielęgnujemy kontakty. E-Apartamenty Poznań to kompleks  apartamentów zlokalizowanych w wielu dzielnicach Poznania - głównie w centrum ale też i jego okolicach. Budynki, w których posiadamy apartamenty, są nowe i znajdują się w przyjaznych urokliwych miejscach. Zarządzamy również kompleksem 7 Continents Apartments znajdującym się w starej urokliwej kamienicy. Dla wygody gości w każdym apartamencie jest: kawa, herbata, zestaw podstawowych kosmetyków, suszarka do włosów, żelazko i deska do prasowania. Na życzenie Gości wyposażamy apartament w „zestaw dziecięcy” ale i bukiet róż, czy schłodzony szampan nadal pozostają w zasięgu naszych możliwości.

Zapraszamy do E-Apartamentów Poznań! Miejsce idealne dla każdego !

Home2